Voorbereidingen seizoen 2020-2021

De trainingsmomenten op het kunstgras terrein van Kiewit zijn nog onder voorbehoud.
De sportdienst van Stad Hasselt kan en zal hierover pas uitsluitsel kunnen geven in de zomermaanden.

Voor onze U12b ploeg zijn gesprekken met mogelijk trainers nog lopende. Ook hebben we een voorstel uitgewerkt voor de thuiswedstrijden en dit aan de KBVB bezorgd.

Een indeling van de spelers zal pas tijdens de voorbereiding van het seizoen gebeuren door de betrokken trainers, coördinatoren en TVJO.

Noteer ook alvast woensdag 11 november in jullie agenda's. Dan zal de beker van de stad Hasselt plaatsvinden in tornooivorm.

Ploeg Trainer Trainingen Thuiswedstrijden
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
U06 Jorn Schroyen   18u00-19u30       zondag 11:15
U07 Kevin Hermans
Zico Huenaerts
  18u00-19u30   18u00-19u30   zondag 10:00
U08a Younes Joumani   18u00-19u30   18u00-19u30   zondag 9:30
U08b Kenji Geuns   18u00-19u30   18u00-19u30   zatrdag 10:00
U09a Brendan Steegmans 18u00-19u30   18u00-19u30     zondag 10:30
U09b Michael Muamba 18u00-19u30   18u00-19u30     zatrdag 10:30
Coördinator Kevin Hermans            
               
U10 Kevin Hermans     18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
  18u00-19u30 zaterdag 11:15
U11a Jozef Gysen 18u00-19u30   18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
    zaterdag 9:15
U11b Werner Pirotte 18u00-19u30   18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
    zaterdag 11:00
U12a Tom Eggers 18u00-19u30   18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
    zaterdag 11:00
U12b ? 18u00-19u30   18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
    zondag 10:00
U13 Michel Van Gerven 18u00-19u30   18u00-19u30
(wisselend KHO/kunstgras)
    zaterdag 10:00
Coördinator Karolien Creemers            
               
U15a Tom Thoelen     16u30-18u00 (KHO)
of 19u15-20u45 (kunstgras)
  18u30-20u00 zondag 9:15
U15b Ruben Schreurs     16u30-18u00 (KHO) 
of 19u15-20u45 (kunstgras)
  18u30-20u00 zaterdag 9:15
U17 Hassan Chouaten     16u30-18u00 (KHO)
of 19u15-20u45 (kunstgras)
  18u30-20u00 zondag 11:00
Coördinator Raf Martens            
               
Keepertraining Dimitri Degens   18u00-19u30        
Looptechniek Pompeo Ceci     18u00-19u30 (kunstgras)      
TVJO Michel Van Gerven            
Jeugdvoorzitter Raf Martens